Luxusní půjčovna párátek…

Profil společnosti - Kdo jsme - Co je párátko - Historie párátek - European patent Nabídka Ceník Půjčovní řád Aktuality Ohlasy zákazníků Kontakt

Profil společnosti

Kdo jsme

Půjčovna párátek Pizizupa je mladá společnost, která prorazila na český trh v době ekonomické krize. A prosperujeme.

Na počátku bylo slovo. Slovo se stalo párátkem.

Znáte to. Každému občas zůstane něco mezi zuby. Trápíte se, jste nejistí, nemůžete se soustředit ani v práci, ani doma. A pak přijde ten nenahraditelný pocit vítězství a úlevy, když si uvízlý kousek masa nebo zeleniny úspěšně vyprostíte ze zubů. Někdy to trvá několik dnů, než se podaří nad malým kouskem potraviny zvítězit.

Myšlenkou půjčovny párátek Pizizupa je mít neustále po ruce malý předmět, který vyřeší Váš velký problém kdykoliv budete mít potřebu šťárat se mezi zuby. Už se nebudete muset shánět po vizitce jako náhražce párátka nebo ohýbat jazyk, abyste vyprostili to malé úporné nic mezi zuby.

Můžete si zapůjčit párátko, na jaké si jen vzpomenete. Naše nabídka uspokojí každého. Pravidelná obměna párátek Vám navíc zajistí být neustále IN.

Půjčovna Pizizupa má vizi

Klíčem k úspěchu naší firmy je komplexní nabídka párátek, špičkový klientský servis a již prověřené zkušenosti. Naším hlavním cílem však není půjčovat párátka jen ke zdravotní úlevě. Proto jsme přišli s vizí, jak použít párátko a zaujmout ve společnosti při zachování zásad etikety.

Uvědomujeme si, jak je v současné době důležité nejen se dobře a pohodlně cítit, ale také skvěle vypadat. Proto jsme se zaměřili i na ty z Vás, kteří jsou rádi středem pozornosti a libují si v extravaganci. Prohlédněte si kolekci exkluzivních párátek zde.

© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio