Luxusní půjčovna párátek…

Profil společnosti Nabídka - Exkluzivní párátka - Společenská párátka - Párátka pro dámy - Párátka pro pány - Hobby párátka - Párátka slavných - Zlomená párátka - Krvavá párátka - Zdravotní párátka - Doplňky Ceník Půjčovní řád Aktuality Ohlasy zákazníků Kontakt

Zlomená párátka slavných osobností

Půjčovna párátek Pizizupa pro Vás zajistila zlomená párátka slavných osobností. Možná si budete říkat, že jde o párátka nepoužitelná, ale mýlíte se. Zlomená párátka jsou čistá a těší se velké oblibě právě díky své nerovné struktuře, se kterou se dostanou i do obtížně přístupných míst.

Pomsta

Párátko Luboše Mažeše z dovolené v Thajsku, kde mu manželka oznámila, že se s ním rozvede pouze pod podmínkou, že jí Luboš nechá všechna svá Ferrari.


Rodina

Párátko Darka Hohna, když se dověděl, že nemanželské dítě má i Ada Zlatamovská.


Zlomený Papa-Ratzi

Svěcené párátko nynějšího papeže Paparazziho XVI., které zlomil, když na něho prasklo, že si opakovaně po večerech promítá Šifru mistra Leonarda a koncert zpěvačky Madonny.


Zlomená Andželína

Slavná herečka Andželína Choulí si se svým partnerem Branem Pytlem libuje v adopcích dětí z chudých oblastí z celého světa. Poslední adopce se oblíbené herečce podařila v rekordně krátkém čase jednoho týdne. Párátko zlomila ve chvíli, kdy zjistila, že adoptované dítě je potomkem nejkrásnějšího páru Hollywoodu. Brana Pytla a jeho bývalé manželky Dženyfr Aziston, kteří se o dítě nestarali.


Mirek

Párátko Mirka Toporoubka z jeho posledního veřejného vystoupení, na němž mu bylo oznámeno, že jeho bývalá manželka Helda se chce stát novou předsedkyní ÓDÉES.


Přítelkyně

Párátko Jeleny Vandráčkové, které zlomila v přímém přenosu při předávání Krkavců, když zpěvačkou roku byla vyhlášena Marta Srstková.


© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio