Luxusní půjčovna párátek…

Profil společnosti Nabídka - Exkluzivní párátka - Společenská párátka - Párátka pro dámy - Párátka pro pány - Hobby párátka - Párátka slavných - Zlomená párátka - Krvavá párátka - Zdravotní párátka - Doplňky Ceník Půjčovní řád Aktuality Ohlasy zákazníků Kontakt

Zdravotní párátka

Jak již napovídá samotný název, jedná se o kolekci, jejímž výhradním účelem je zajistit Vám zdravý chrup a zářivý úsměv, kterým oslníte každého ve svém okolí.

Dentální párátko

Čistí mezizubní prostory, do kterých se zubní kartáček nedostane. Pravidelným používáním se vyhnete vzniku zubního povlaku, kazu a onemocnění dásní. Ideální řešení pro všechny, kteří touží po zářivém úsměvu.


Umělohmotné párátko

Díky svým jedinečným vlastnostem je vhodné zejména pro jedince s citlivými dásněmi. Párátko je jemné, měkké a ohebné. Dodáváme je v praktické diskrétní krabičce. Po použití lze párátko omýt v teplé vodě a znovu použít. Neobsahuje zdraví škodlivé ftaláty.


Nylonové párátko

Jemné nylonové párátko s ochmýřenou špičkou. Pevné v tahu, a přesto jemné. Je dodáváno v praktické průhledné krabičce.


Keramická párátka

Navštěvujete rádi restaurace? Pak určitě jste pocit uvízlého masa. Pokud si chcete v klidu a soukromí a přitom uprostřed večeře v restauraci vyprostit steak ze zubů, pak je právě Vám určeno naše diskrétní keramické párátko, které dokonale splyne s okolím Vaší ústní dutiny.


Zubařské párátko

Bojíte se návštěvy dentisty? Ze zvuku zubní vrtačky se Vám ježí vlasy na hlavě? Máme řešení. Zapůjčte si párátko s miniaturní vrtačkou, díky které si zubní kaz odstraníte sami, včas a bez bolesti. Dodáváme také s praktickými sluchátky na uši a poukazem na plombu dle vlastního výběru v hodnotě 1000 Kč.


© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio