Luxusní půjčovna párátek…

Profil společnosti Nabídka - Exkluzivní párátka - Společenská párátka - Párátka pro dámy - Párátka pro pány - Hobby párátka - Párátka slavných - Zlomená párátka - Krvavá párátka - Zdravotní párátka - Doplňky Ceník Půjčovní řád Aktuality Ohlasy zákazníků Kontakt

Společenská párátka

S párátkem po ruce Vás už nikdy nic nezaskočí. Společenská párátka uspokojí potřeby každého jedince, ať už patříte mezi skromné uživatele, obdivovatele velkolepých věcí nebo mládež, která si zakládá na moderní imagi.

Nuzák

Doporučujeme především méně náročné klientele, která hledá jednoduchost a účelnost. Zapůjčené párátko je ze dřeva pocházejícího z českých lesů. Vybírat můžete z párátek bukových, dubových, břízových nebo olšových.


Mlamoj

Plastové párátko pro mladé moderní muže. Párátka s logem konkurenčních značek Adibas, Noke, Rebake. Vyrobeno v Číně.


Frikulín/Frikulínka

Oblíbené párátko mladé generace, která chce být free, cool a in. Design párátka je obměňován podle aktuálních světových trendů. Každý správný frikulín ví, že do módy se vrátily plátěné tenisky s vysokou gumovou podrážkou a gumovou špičkou, legendární cocoversky. Proto v současnosti nabízíme párátka z kolekce Cocoverse. V kolekci si můžete vybrat párátko přesně podle barvy Vašich bot.


Aristokrat

Pokud se chystáte na důležitou obchodní schůzku nebo chcete zdůraznit svůj šarm na večírku s přáteli, pak je pro Vás k zapůjčení párátko Aristokrat. Párátko je vyrobeno z platiny, velmi těžkého a chemicky mimořádně odolného drahého kovu stříbřitě bílé barvy. Mezi jeho přednosti patří dlouhá životnost, trvalý vzhled, bezproblémové čistění, barevná stálost, vysoká pevnost, odolnost vůči oxidaci a korozi. Je také antialergenní.


Megaloman

Párátko ve tvaru a velikosti středně velkého stromu. Odvoz zajišťuje externí dopravce.


© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio