Luxusní půjčovna párátek…

Profil společnosti Nabídka - Exkluzivní párátka - Společenská párátka - Párátka pro dámy - Párátka pro pány - Hobby párátka - Párátka slavných - Zlomená párátka - Krvavá párátka - Zdravotní párátka - Doplňky Ceník Půjčovní řád Aktuality Ohlasy zákazníků Kontakt

Párátka pro dámy

Udělejte si radost, hýčkejte se. Zapůjčená párátka Vám budou sloužit jako skvělý doplněk nejen do Vaší kosmetické taštičky.

Palis Bilton

Palis Bilton, americká celebrita, společenská prominentka a známá módní ikona se na večírcích nebo při nákupech nikdy neobejde bez své psí kamarádky, čivavy Kukadůdledů. Pokud chcete být co nejvíce se svým čtyřnohým přítelem a nechcete jej přitom vláčet po obchodech a večírcích, pak si pořiďte párátko s jeho obrázkem. U nás si můžete zapůjčit párátko s obrázkem pejska, kočičky, andulky a mnoha dalších zvířátek.


Bestfriend

Párátko s pinzetou a zrcátkem v úhledné kosmetické taštičce si oblíbí každá žena.


Redaktorka

Jste tvůrčí typ? Napadají Vás denně tisíce myšlenek, které si potřebujete zapsat, ale žádná tužka není po ruce? Nezoufejte! Redaktorka to za Vás vyřeší. Mimořádné párátko, které plní hned dvě funkce najednou. Díky originálnímu designu vyřeší všechny problémy. Párátko je na jednom konci opatřeno tenkou, avšak odolnou propiskou, na druhém konci je jemná špička, která se dostane do všech zubních zákoutí. Párátko je lehoučké a náplně do propisky jsou vyměnitelné.


© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio