Luxusní půjčovna párátek…

Profil společnosti Nabídka - Exkluzivní párátka - Společenská párátka - Párátka pro dámy - Párátka pro pány - Hobby párátka - Párátka slavných - Zlomená párátka - Krvavá párátka - Zdravotní párátka - Doplňky Ceník Půjčovní řád Aktuality Ohlasy zákazníků Kontakt

Krvavá párátka slavných osobností

Vznikají při neodborné manipulaci nebo při chvilkové nepozornosti, kdy dochází k narušení dásní a potřísnění párátka. Každé párátko má svůj příběh. Z hygienických důvodů je však doporučujeme používat pouze pro reprezentativní účely.

Párátko Vlada Draculy III. Tepešiho

Jak sám název vypovídá, toto párátko již potřísnilo nemalé množství krevních skupin. O nejslavnějším upírovi všech dob je známo, že mu krevní sraženiny obětí často zůstávaly v mezizubních prostorách obdivuhodných špičáků. Jejich vyprošťování se stalo Tepešiho oblíbenou kratochvílí.


Párátko Alberta Nebela

Moudré přísloví praví: „I mistr tesař se někdy utne.“ Nejinak tomu bylo u jinak výborného vědce a vynálezce dynamitu Alberta Nebela, když své párátko potřísnil krví ze svých prstů při nešikovné manipulaci s dynamitem.


Párátko Dolby Guster

Jsme hrdými majiteli krvavého párátka z oslavy narozenin Dolby Guster. K potřísnění párátka došlo v momentě, kdy špatně informovaný gratulant popřál bývalé pornohvězdě k 50. narozeninám. Nedorozumění mezi oslavenkyní a dobrými úmysly nejmenovaného gratulanta odnesla jeho krční tepna. Bezprostředně po incidentu musel být ošetřen přivolanými lékaři.


Párátko Ládiny cin Usima

Je Ládina cin Usim mrtvý? Ano, a my to můžeme potvrdit! Vlastníme krvavé párátko, které měl terorista v ústech, když sledoval závěrečný ceremoniál Letních olympijských her v Athénách v roce 2004. Američané tehdy triumfovali se ziskem 102 medailí. Párátko Ládina cin Usim potřísnil krví ve chvíli, kdy mu zazvonil telefon. Rozrušený z úspěchu Američanů místo sluchátka vzal do ruky pistoli, přiložil ji k uchu a vystřelil. Ládina cin Usim je žhavým kandidátem na Darwinovu cenu, která je každoročně udělována za nejkurióznější a nejpitomější úmrtí.


Párátko MUDr. Hauze

Představujeme jediné párátko na světě, které bylo použito jako chirurgický nástroj. Doktor Hauz jím vyoperoval pacientovi nádor na mozku.


© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio