Luxusní půjčovna párátek…

Profil společnosti Nabídka - Exkluzivní párátka - Společenská párátka - Párátka pro dámy - Párátka pro pány - Hobby párátka - Párátka slavných - Zlomená párátka - Krvavá párátka - Zdravotní párátka - Doplňky Ceník Půjčovní řád Aktuality Ohlasy zákazníků Kontakt

Doplňky

Každé zapůjčené párátko je v jistém smyslu originál. A jako originál si zaslouží individuální přístup. Stejně jako jeho majitel.

Obal standard

Chraňte párátko v ochranném pouzdře. Nabízíme různá provedení. Vyberte si z těchto materiálů: plastové, dřevěné, skleněné, z drahého kovu. Přizpůsobte výběr pouzdra svým potřebám i potřebám Vašeho párátka.


Neviditelný obal

Diskrétní obal ocení zejména stydlivé povahy. S naším neviditelným obalem párátko nezaměří žádný radiolokátor. Je vyroben z radarově absorpčních materiálů, které se používají při výrobě letounů užívajících technologie stealth. Jedním z nich je i letoun F-117 Nighthawk, s jehož vývojem začala firma Lockheed v roce 1978. S naším neviditelným obalem uspějete na každé misi.


Obal ironman

Sportujete rádi, hodně cestujete? Jste neustále v jednom kole a nezastavíte se? Pak jsou právě Vám určeny obaly vhodné do extrémních podmínek. Jsou odolné vůči otřesům a nárazům, voděodolné a s UV filtrem.


GPS navigace

Navigace s dotykovým displejem se ovládá multifunkčním párátkem. Zejména nervózní řidiči ocení možnost v jedné chvíli brázdit silnice a přitom se šťourat v zubech.


© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio