Luxusní půjčovna párátek…

Profil společnosti Nabídka Ceník Půjčovní řád Aktuality Ohlasy zákazníků Kontakt

Ceník

Níže uvedené ceny jsou pouze orientační. Máte-li zájem o zapůjčení jakéhokoli párátka, pak nás kontaktujte a my Vám obratem a zcela nezávazně pošleme cenovou nabídku.

Možnosti pronájmu

Krátkodobý pronájem od 1 do 2 dnů
Víkendový pronájem od 3 do 4 dnů
Dlouhodobý pronájem smluvně dohodou

Půjčovné

Společenská párátka dřevo nebo plast od 99 Kč/1 den
Společenská párátka těžké kovy od 789 Kč/1 den
Párátka slavných osobností od 469 Kč/1 den
Exkluzivní párátka od 1.549 Kč/1 den
Zdravotní párátka od 39 Kč/1 den
Párátka pro dámy od 759 Kč/1 den
Párátka pro pány od 426 Kč/1 den
Doplňky od 349 Kč/1 den
Čistění párátek od 49 Kč/kus

Dodací lhůta

Zboží je odesíláno ve lhůtě 1 až 7 dnů ode dne potvrzení objednávky.

Dodací podmínky a dopravné

Objednané zboží je našimi kvalifikovanými pracovníky pečlivě zabaleno, aby během přepravy k vypůjčiteli nedošlo k jeho poškození. Zkušení a rychlejedoucí kurýři, mnohdy účastníci Tour de France, dopraví na svých nablýskaných bicyklech, která nepoškozují životní prostředí, a o to nám v naší společnosti jde především, zásilku na místo určení.

Jak poznáte naše přepravce? Zejména podle zářivého úsměvu a párátka s logem společnosti uvízlého mezi zuby. Prosíme Vás, abyste našemu přepravci nepodávali alkoholické nápoje. Děkujeme.

Za služby spojené s dodáním zboží (dopravné a balné) účtujeme 100,-. Dopravné a balné při objednávce nad 3000,- ZDARMA.

Jiný způsob i cena dodání zboží budou stanoveny individuálně. Cena za dopravu zásilky do zahraničí bude stanovena podle místa destinace. Při takové objednávce je potřeba počítat s delší dodací lhůtou, do které se započítává i přípravný trénink našeho kurýra.

Poznámka: Pokud se stane, že k Vám objednané zboží nedorazí ve výše uvedené lhůtě, mohlo se stát, že náš kurýr buď odpadl vyčerpáním, nebo sjel z cesty. V takovém případě nás kontaktujte a my urychleně zjednáme náhradu. Za takto dopravené zboží neúčtujeme dopravné ani balné.

Platební podmínky

Platby jsou přijímány na dobírku při doručení zboží. Hotovost přebírá od zákazníka přepravce, který vypisuje stvrzenku o převzetí hotovosti. Ta je nedílnou součástí faktury a slouží jako potvrzující doklad její úhrady.

Ceny uvedené na internetových stránkách www.pujcovna-paratek.cz jsou platné v okamžiku objednání zboží. Půjčovna párátek je plátcem DPH.

Faktura vystavená na základě smlouvy o půjčce mezi půjčovnou párátek Pizizupa a zákazníkem slouží zároveň jako účetní (daňový) doklad. K ceně zapůjčeného zboží jsou připočítány náklady na dopravu.

© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio