Luxusní půjčovna párátek…

Profil společnosti Nabídka Ceník Půjčovní řád Aktuality Ohlasy zákazníků Kontakt

Aktuality

2. října 2022 Fičák

Dnes jsme zakoupili zcela ojedinělý přístroj FIČÁK, který Vám usnadní péči o Vaše párátka. Pokud si nejste jisti, zda zapůjčené párátko čistíte správně, nebo máte strach, že jej při čistění můžete poškodit, pak neváhejte a párátko nám jednoduše zašlete poštou na níže uvedenou adresu. Do dvou pracovních dnů bude Váš miláček opět jako nový. Poplatek za tuto službu je uveden v ceníku.

21. září 2022 V New Yorku vydražili párátko Čárlse Dikunse

Více než 10 tisíc dolarů zaplatil nadšenec na aukci v New Yorku za párátko, jímž si mezi zuby šťáral slavný spisovatel Čárls Dikuns. Britský spisovatel však nepoužíval obyčejné dřevěné párátko. Vlastnil luxusní, i když méně hygienickou variantu vyrobenou ze slonové kosti a zlata.

Na střence ze slonoviny jsou jeho iniciály CD. Podle Dikunsovy švagrové Cheorchíny Hůgartové, jejíž autentický dopis je k párátku přiložen, používal spisovatel pomůcku na svých cestách po světě a také při poslední návštěvě Ameriky.

14. září 2022 Nabíráme další zkušenosti. Kongres dentistů k ergonomii párátek.

Vyslali jsme zástupce z naší divize designerů na kongres dentistů, který jednu ze svých sekcí vyhradil diskuzi nad optimalizací ergonomie párátek z hlediska zubní hygieny.

Hlavním tématem sekce je, jak dosáhnout toho, aby originální tvary párátka respektovaly vhodný způsob jejich uchopení. Vědci chtějí, aby lidé již nikdy neunavili ani své zápěstí, ani svoji čelist. I my investujeme do vzdělání a získáváme další důležité zkušenosti pro optimální využití párátek. Naším motorem je jednoduše Vaše spokojenost.

23. srpna 2022 European patent

Stali jsme se držiteli European patent certificate of the animal recycling. Více informací v Profilu společnosti.

29. května 2022 Párátkový rekord

85letý Sander Alsgaard z norského Osla se zapsal do Guinessovy knihy rekordů poté, co se mu podařilo pod dohledem komisaře Tobiase Thorkildsona napsat své manželce sms zprávu o 120 znacích pomocí párátka v rekordně krátkém čase 2 minut a 37 vteřin.

Sander Alsgaard pracoval celý život na moři. Těžká práce rybáře poznamenala jeho zdraví. Kvůli silnému revmatismu a postupující Parkinsonově chorobě nebyl Sander Alsagaard schopen plnohodnotně používat svůj mobilní přístroj. To ho přinutilo zamyslet se, jak by si mohl usnadnit práci s telefonem. Napadla jej geniální myšlenka: vypomáhat si při psaní sms zpráv párátkem.

© 2011 MARF reklamní agentura & grafické studio